Hakkımızda

ITF İlaç; İtalyan kökenli çok uluslu bir ilaç şirketi olan Italfarmaco SpA’nın ülkemizdeki organizasyonudur.
1938 yılından günümüze biriktirdiği iş deneyimini ve geliştirdiği kurumsal değerlerini 2009 yılından bu yana ülkemizde faaliyet gösteren ITF İlaç San ve Tic. Ltd. Şti.’ne başarı ile aktaran Italfarmaco SpA; insan sağlığı için kullanılan çok sayıda ilacın, tıbbi cihazın, özel amaçlı takviye edici gıdaların ve kozmesötik ürünün üreticisi ve mucididir. Hammaddelerimizi kendimiz üretmekteyiz.
Çünkü hammaddeden eczane rafına kadar kaliteyi kontrol altında tutmak bizim için yaşamsal öneme haizdir.
2010 yılında aktif satış ve pazarlama faaliyetini başlatan ITF İlaç, o günden bu güne ülkemizin en hızlı büyüyen ilaç firmalarından biridir. Firmamız küresel ölçekte daha geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasına karşın, ülkemizde kadın sağlığı alanında uzmanlaşmıştır.
iMom Primo, dünyada Natalben Prima ve Natalben Preconceptivo markası ile pazarlanmaktadır.
www.natalben.it 
www.natalben.com 

ITF İlaç, İtalya ve İspanya web sitelerinin adresleri:
www.itfilac.com 
www.italfarmaco.com 
www.italfarmaco.es 

iMom PRIMO Nedir?

İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

İletişim

Aşağıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

“Gönder” butonuna basmak suretiyle, yukarıda tarafımız ile paylaşmış olduğunuz “Ad, soyadı, e-posta adresi, telefon, mesaj konusu, IP adresi ve formun gönderildiği tarih ve saat bilgisi” ve “Mesajınız” kısmına yazacağınız kişisel verileriniz ile özel nitelikli kişisel verilerinizin “ITF İLAÇ İLETİŞİM FORMU KİŞİSEL VERİLER HAKKINDA AYDINLATMA METNİ” kapsamında işlenmesine onay vermektesiniz.